16 Niedziela Zwykła 21.07.2024

Środa – wspomnienie św. Kingi, dziewicy

Czwartek – święto św. Jakuba, apostoła

Piątek – wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP

W czwartek św. Krzysztofa, patrona kierowców. Błogosławieństwo pojazdów będzie w przyszłą niedzielę po każdej mszy świętej.
Przy poświęceniu można będzie złożyć ofiarę na środki transportu dla misjonarzy. ( akcja MIVA POLSKA " 1 grosz za jeden kilometr")

Ze względu na czas wakacyjny proszę w sprawach kancelaryjnych dzwonić na nr telefonu parafialnego (najlepiej z wyprzedzeniem) 12 274 15 88, aby się umówić.
W sprawach nagłych (np. do chorego), gdyby nie było kontaktu ze mną, proszę zgłosić to Piotrowi Kaperkowi (tel. 517 442 792). On pomoże skontaktować się z księdzem.

* * *

Dziś III niedziela miesiąca. Przy kościele zbiórka ofiar na fundusz remontowy. Bóg zapłać za składane ofiary.

Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty parafianom z przysiółka Folwark II, na sobotę zapraszam parafian z przysiółka Brzeg. O kwiaty zatroszczą się nowożeńcy.